INTEGRACJA

Piknik 2018

16.06.2018 spotkalismy się w OSiR Bemowo, żeby po raz klejny wspólnie się bawić w gronie najbliższych.

Piknik 2017

W dniu 04.06.2017 na warszawskim Okęciu odbył się coroczny piknik rodzinny.

Piknik 2016

5 czerwca na warszawskim AWF'ie odbył się coroczny piknik rodzinny dla naszych pracowników i ich rodzin. Atrakcji jak zwykle nie zabrakło. 

Piknik pracowniczy 2015

W ramach corocznych spotkań integracyjnych z pracownikami 31 maja 2015 odbył się na terenie części rekreacyjnej AWF w Warszawie Piknik dla Pracowników naszej firmy.Przewodnim tematem tegorocznego pikniku był „SPORT” i dyscypliny sportowe a inspiracją tematyki były wyniki naszych polskich sportowców, którzy w ciągu 2014 roku osiągali wielkie sukcesy w grach zespołowych:  w Siatkówce, Piłce Ręcznej czy Piłce Nożnej. Pracownicy mogli wziąć udział w grach w różnych dyscyplinach indywidualnych jak i zespołowych, takich jak: rzuty do kosza, rzuty do celu, strzelanie do celu, piłkarzyki, dart. Dla naszych najmłodszych uczestników oprócz tradycyjnych atrakcji takich jak: zjeżdżalnie, karuzela, plac zabaw zostały przygotowane osobne dyscypliny sportowe, nadzorowane przez profesjonalnie przygotowanych animatorów. Dla uczestników przygotowane też nagrody w postaci różnego rodzaju sprzętu AGD oraz sprzętu sportowego, a dla dzieci gry, lalki oraz klocki Lego.

Disneyland 2014

W ramach nagrody za długoletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój firmy, Formika zorganizowała dla grupy pracowników wraz z ich rodzinami wyjazd do Disneyland’u pod Paryżem. Pobyt miał miejsce w dniach 11-14 września 2014 roku, a wyróżnieni Pracownicy to:

1. Kierownik Wydziału Zmiany Druku (w firmie od 1998 roku)
2. Kierownik Wydziału Zmiany Druku (w firmie od 1997 roku)
3. Kierownik Magazynu (w firmie od 2000 roku)

Pracownicy otrzymali od firmy pełen pakiet wyjazdowy: przelot samolotem, zakwaterowanie w hotelu tuż przy Parku, pełne wyżywienie oraz kieszonkowe.

Poniżej zdjęcia Pracowników wraz z ich rodzinami:

Piknik 2012

W dniu 23 czerwca 2012 odbył się piknik dla wszystkich pracowników firmy wraz z rodzinami. Tym razem był to piknik piracki, dlatego też nie zabrakło takich atrakcji jak statek piracki, grota skarbów czy drabinki pirackie. Dla najmłodszych dzieci został przygotowany specjalny kącik z animacjami, malowaniem twarzy, klockami, chustami i wiele innych.

Nie zapomnieliśmy też o naszych dorosłych uczestnikach – specjalnie dla nich na pikniku przygotowano kasyno, gdzie można było zagrać w ruletkę, pokera i Black Jacka. Za wygrana fikcyjną walutę można było wziąć udział w licytacji nagród, zarówno tych dla dzieci jak i dla dorosłych.

Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie humory dopisywały, a cały piknik przebiegał w rodzinnej i ciepłej atmosferze.

Wyjazd integracyjny - czerwiec 2011

W dniach 17-18.06.2011 odbył się wyjazd integracyjny dla pracowników. Pojechaliśmy pod Warszawę do świetnie przygotowanego do tego typu wydarzeń miejsca – TeamStrefa.  Na początku pracownicy zostali podzieleni na kilka grup, z których każda miała do wykonania zadania, za które zbierała punkty. Wśród konkurencji znalazły się m.in.: jazda quadami, budowa tratwy i przedostanie całej drużyny na drugi brzeg, tyrolka, tor przeszkód czy strzelanie z łuku.

Po zakończeniu strefy rywalizacji udaliśmy się na lunch pod chmurką, po którym odbyły się zawody w paintball. Po przebraniu w odpowiednie stroje rozpoczęła się ‘walka’ pomiędzy drużynami.

Po całym dniu zmagań w terenie odbyła się wieczorna kolacja biesiadna, na której rozdano nagrody i dyplomy dla zwycięskich drużyn. Dodatkową niespodzianką dla pracowników był występ Cezarego Pazury. Nie zabrakło również tańców i oprawy muzycznej, którą uświetniał zespól Mateusza Ziółko.